Lyžařské středisko SKI OSTRUŽNÁ – ŘETĚZÁRNA

Cena skřítka Ostružníka 2009

První ročník Ceny skřítka Ostružníka se vydařil

V sobotu 28.2.2009 proběhl v lyřažském středisku SKI OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA první ročník Ceny skřítka Ostružníka. Jednalo se o veřejný závod ve sjezdovém lyžování pro děti ve věku 3 až 15 let.

Na start se dostavilo 56 dětí. Počasí nám přálo, sníh byl výborný , trať skvěle připravená. Členové lyžařského oddílu TJ Řetězárna Česká Ves dokázali, že s pořádáním závodů mají zkušenosti a vše probíhalo hladce. Každý závodník obdržel malý dárek, který věnovala pořadatelům Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra. Po závodě si malí závodníci odpočinuli, snědli svačinu, kterou dostali od pořadatelů a čekali na vyhodnocení výsledků. Soutěžilo se v 9 kategoriích. Nejvíce obsazená byla kategorie Přípravka chlapci, kde závodilo 17 závodníků. Oceněna byla první tři místa V kategoriích, kde bylo více závodníků i čtvrté, případně páté místo. Na prvních místech se v jednotlivých katergoriích umístili : Hana Řehová, Martin Resl, Karolína Skoupilová, Vladimír Vondráček, Nikola Walterová, Jan Pastucha, Aneta Macková, Viktor Kalina a Matěj Havlíček. Všechny děti dostaly diplom za účast. Patří jim ocenění za to, že zvládly jízdu v brankách, že jely s plným nasazením a snažily se jet co nejlépe.